مشاوره رایگان- 09913498412

طراحی سایت واپلیکیشن گروه نرم افزاری باران
با بیش از 15 سال سابقه طراحی حرفه ای سایت و بیش از 200 نمونه اپ موبایل

طراحی سایت و ساخت نرم افزارتان را به ما بسپارید

اهميت طراحي سايت براي هر کسب وکاري

ما با خلق طراحي کاربر پسند کاري ميکنيم تا شرکت شما بيشتر بدرخشد.

 

شما بايد بتوانيد کاربران خودرا در اولين ورود جذب سايت خود کنيد . گروه نرم افزاري باران با طراحي کاربر پسند وطراحي هاي UI و UX قوي در زمان و هزينه شما صرفه جويي ميکند.

امروزه با پيشرفت تکنولوژي و در اختيار بودن اينترنت براي همه ؛ داشتن يک وب سايت براي همه ي شرکت ها و حتي براي افرادي که محصولي و خدمتي براي معرفي دارند؛الزامي ميباشد.

 

طراحي سايت همانند يک فروشگاه يا يک رزومه براي معرفي شما در اينترنت ميباشد.و ميتوانيد بدون داشتن واسطه به طور مستقيم با مشتريان تعامل داشته باشيد.

داشتن يک وب سايت با همه امکانات مانند : بالا بودن سرعت سايت و رعايت اصول سئو و داشتن گرافيک خاص هر نوع شغل ؛مهم ترين اصول براي شناخت برند شرکتها ميباشد.

 

مراحل شناخت برندها و شغل ها در اينترنت شامل مراحل زير ميباشد:

۱-اگر نام برند را در جايي شنيده باشيد

۲-مرحله بعدي جستجوي نام در اينترنت

۳-از سايتهاي معرف گوگل وارد سايت مد نظر ميشويد

 

 

 

 

 

 

اينستاگرام بهتره يا داشتن يک وب سايت حرفه اي؟يا هردو؟

فعاليت داشتن در اينستاگرام و شبکه هاي اجتماعي هر کدوم معايب و مزاياي خاص خودش رادارد. که در اينجا به برخي از معايب و مزاياي آن اشاره ميکنيم:

مزاياي داشتن پيج اينستاگرام:

استفاده از شبکه هاي اجتماعي رايگان است و رابط کاربري آساني دارد و چون افراد زيادي در شبکه هاي اجتماعي فعاليت دارند پس ميتوان زودتر به نتيجه رسيد و همچنين تعامل وارتباط مستقيم با کاربران و مشتريان راحتتر است.

معايب اينستاگرام:

امکان جستجو از بين محصولات وجودندارد و فرآيند پرداخت و اعتماد به افراد سخت تر است. امکان فيلتر شدن وجوددارد. به روز رساني روزانه محصولات و کپشن نويسي وقت زيادي از مديران ميگيرد.

مزاياي داشتن وب سايت:

داشتن وب سايت از خطر فيلتر شدن در امان است و امکان جستجوي محصولات راحت است و ميتوان خيلي ساده از طريق پنل مدير سايت؛ محصولات را دسته بندي و ويرايش کرد.

امکان داشتن درگاههاي پرداخت آنلاين وجوددارد و پرداخت راحتتر صورت ميگيرد.

معايب :

مستلزم پرداخت هزينه است

لذا داشتن فعاليت در شبکه هاي اجتماعي  و وب سايت در کنار هم براي هر شرکتي نياز است و با داشتن يک وب سايت ميتوانيد کليه فعاليتهاي بازاريابي ؛ برند سازي و معرفي و فروش محصولات

و خدمات را در محيطي کامل و با امکانات فوق العاده و باب ميل خود داشته باشيد.

 

 

 

 

امکانات مورد نياز و روند طراحي سايت شرکتي

طراحي وب سايت داراي مراحل کاري مختلفي است که بايد شامل مجموعه اي از امکانات مورد نياز هر شغل باشد .اين امکانات بايد متناسب با نياز هر کسب و کاري باشد و بتواند نيازهاي روزانه هر شرکت و حرفه را برطرف کند.

مهمترين امکاناتي که براي هر وب سايتي مورد نياز است شامل سرعت لود بالاي صفحات ؛نمايش صحيح در هر صفحه اي با هر اندازه رزولوشن ؛ و مهمترين اصل رعايت اصول و رعايت قوانين سئو و متناسب بودن با الگوريتمهاي گوگل ميباشد.

داشتن يک طراحي قوي (UI) و تجربه کاربري متناسب با هر شغل (UX) موجب ساخت يک وب سايت حرفه اي و کامل ميشود و ميتواند شما را يک سر وگردن بالاتر از رقبايتان نمايش دهد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    طراحي صفحات ريسپانسيو

 

به روشي در طراحي وب سايت؛ که صفحات سايت در انواع رزولوشن هاي صفحه نمايش مانند موبايل و لب تاب و تبلت و آي پد به همان اندازه نمايش داده ميشود ريسپانسيو بودن سايت ميگويند تا کاربر به راحتي در هر اندازه صفحه نمايشي بتواند محتويات سايت را بخواند و با توجه به اينکه امروزه بخش قابل توجهي از مراجعه به سايتها از طريق موبايل و تبلت ميباشد ريسپانسيو بودن نکته مهمي در طراحي صفحات ميباشد.

 
 
 

   طراحي اختصاصي صفحات و گرافيک وب سايت

طراحي اختصاصي صفحات در قالب درست؛ميتواند اطلاعات کاملي به بينندگان و مشتريان بدهد. اينکه در رابطه با هر کسب وکار چه نوع صفحاتي و با چه محتوايي پياده سازي شود بسيار در جذب مشتريان موثر است.

استفاده از گرافيک خاص با رنگهاي داراي هارموني ميتواند در ذهن مخاطب ماندگار شود مثلا همخواني رنگ لوگو و هدر و محتويات سايت و همچنين نوع واندازه فونت ها

در طراحي صفحات مانند نمونه کارها ؛گالري تصاوير؛صفحه اصلي و بقيه صفحات ؛صفحه ارتباط با با ما اهميت خاصي دارد چون کاربر بايد بتواند راحت با مدير سايت ارتباط برقرار کند.

همچنين براي مدير سايت مهم است که پيامهاي ارسالي به ايميل يا يکي از شبکه هاي اجتماعي ارسال شود تا بتواند در اسرع وقت پاسخگو باشد.

 

 

 

 


لينک به شبکه هاي اجتماعي

يکي از راههاي موفقيت سايتها معرفي شدن وفعاليت داشتن در شبکه هاي اجتماعي است. اين روزها مردم بيشتر تعاملشان در اينگونه شبکه هاست .از اين رو لازم است که هر نوع کسب و کار و سايتي در شبکه هاي اجتماعي معرفي شوند و لينک به اين شبکه ها داشته باشند.

 

 

 

 

 

 

برخي از نمونه کارهاي ما