مشاوره رایگان- 09913498412

طراحی سایت واپلیکیشن گروه نرم افزاری باران
با بیش از 15 سال سابقه طراحی حرفه ای سایت و بیش از 200 نمونه اپ موبایل

طراحی سایت و ساخت نرم افزارتان را به ما بسپارید

اهميت طراحي سايت براي شرکت ها

براي داشتن وبسايت تاثيرگزار و موفق ابتدا بايد مستندات و اطلاعات اوليه را آماده کرد. اين کار باعث مي شود نيازهاي وبسايت شما قبل از اجرا کاملا ديده و بررسي شوند و در نتيجه خروجي بهتري داشته باشيد. در گروه ما ابتدا نيازها ومستندات پروژه با نظر شما تهيه و تدوين خواهد شد. بعد از اين مرحله طرح هاي اوليه سايت با قالب اختصاصي طراحي ميشوند. شما به راحتي ميتوانيد صفحات و محتويات واجزاي ديگر سايت را به روز رساني نماييد.

 

 اگر مخاطبين شما در اولين تجربه خود متوجه خلاقيت و کارايي در طراحي وب سايت شرکتي شما شوند، تصويري که از برند شرکت در ذهن شان ساخته مي شود از همان ابتدا ايده آل خواهد بود. اين موفقيت در برندينگ آنلاين شرکت، تنها با طراحي حرفه اي سايت شرکتي امکان پذير است.

امروزه با گسترش حضور مخاطبان و مشتريان در  فضاي مجازي، لزوم حضور و فعاليت شرکت ها در اينترنت نيز بيش از پيش افزايش يافته است. اين حضور در قدم اول نيازمند داشتن يک سايت شرکتي خوب با امکانات و کيفيت مناسب است. طراحي سايت شرکتي براي برندها همانند داشتن خانه يا پايگاهي در اينترنت است که از طريق آن مي توانند محصولات و خدمات‌شان را بدون واسطه به مشتريان خود معرفي کرده و ارتباطي دو سويه با آن ها برقرار نمايند.

طراحي سايت شرکتي حرفه اي جذاب با رويکرد ديجيتال مارکتينگ و رعايت اصول سئو ، مهم ترين قدم در برندسازي آنلاين براي شرکتها مي باشد . يک وب سايت خوب ويترين شرکت در فضاي اينترنت است، ويتريني که مردم به واسطه آن نسبت به سطح کلاس کاري و توانايي شرکت شما قضاوت مي کنند. مراحل شناسايي يک شرکت معتبر:

 

  1. 1-ابتدا نام برند را فقط شنيده اند.
  2. 2-سپس نام آن شرکت را در اينترنت جستجو مي کنند.
  3. 3-از بين سايت هايي که گوگل معرفي کرده وارد سايت شرکت موردنظر مي شوند

 

 

 

 

 

 

 

طراحي يک وبسايت حرفه اي يا شبکه هاي اجتماعي؟

 

حضور در شبکه هاي اجتماعي عموما ابزاري کمکي در جهت معرفي و بازاريابي محصولات شرکت و بهبود تعامل با مخاطبان است. لذا نميتوان روي آن به عنوان نماينده اصلي شرکت در محيط ايننرنت حساب کرد. با داشتن يک وبسايت شرکتي مناسب ميتوانيد کليه فعاليت هاي بازاريابي، دريافت بازخورد از مشتريان، برندسازي ديجيتال، فروش و معرفي محصولات و خدمات و… را در محيطي جامع و حرفه اي انجام دهيد. شما در وبسايت امکان توسعه و گسترش امکانات خود را داريد و به راحتي ميتوانيد تمام جزئيات مد نظرتان را درباره شرکت، به شکلي بهينه و دقيق مطرح کنيد.

 

 

 

 

 

 

امکانات مورد نياز طراحي سايت شرکتي

طراحي وبسايت شرکتي داراي مراحلي است که نتيجه قراردادن حرفه اي مجموعه اي از امکانات زيرساختي و بصري در کنار يکديگر است. اين امکانات بايد به شکلي هماهنگ و مناسب با نيازهاي يک سايت شرکتي تعبيه شود. زيرساخت مناسب يک سايت منجربه سرعت بارگذاري بالا، قابليت توسعه، نمايش صحيح سايت در انواع دستگاه هاي متصل به اينترنت و… ميشود. رعايت استانداردها در طراحي و برنامه نويسي وبسايت شرکتي(UI)، موجب فراهم شدن يک تجربه کاربري يا UX ايده آل ميشود. ايزي وب فضاي رقابتي دنياي مجازي را ميشناسد، لذا وبسايتي منطبق بر اصول و تکنولوژي هاي روز طراحي ميکند تا شما را از رقبايتان متمايز سازد. امروزه مهمترين اصل، طراحي سايت شرکتي با رعايت قوانين سئو مي باشد. سئوي حرفه اي سايت منجر به کسب جايگاهي مناسب در موتورهاي جستجو ميشود. به اين صورت که سايت شرکت شما در رتبه اي بالاتر نسبت به رقبايتان به کاربران نمايش داده ميشود.

 

طراحي واکنشگرا (Responsive)طراحي واکنشگرا يا واکنش گرا (ريسپانسيو)

روشي است که سايت يا صفحات وب نسبت به دستگاه کاربر چون گوشي تلفن هوشمند،آي پد ، لب تاپ ، انواع مانيتور کامپيوتر خانگي و تلويزيون ها واکنش نشان داده و خود را بر مبناي اندازه صفحه نمايش، نمايش مي دهند.با توجه به اينکه ضريب نفوذ تلفن همراه در ايران اکنون 115% است . بنابر اين کاربر حروف و نوشته ها را در صفحه نمايش کوچک بدون زحمت و زوم کردن اسکرول چپ و راست براحتي مي خواند .

 

طراحي اختصاصي صفحاتطراحي اختصاصي صفحات

يکي ديگر از نکات مهم در طراحي وبسايت شرکتي، معرفي واضح خدمات و فعاليت هاي شرکت است که انجام اين کار با طراحي صفحات مناسب و ساختاريافته به درستي انجام ميشود. براي مثال با تبيين درست صفحه درباره ما ميتوانيد تمام اطلاعات شرکت را در قالبي درست به کاربران ارائه کنيد. صفحاتي چون محصولات، مقالات، اخبار، گالري تصاوير و… نماي شرکت شما و سبک فعاليتتان را به خوبي به کاربران معرفي ميکند.

 

طراحي صفحه تماس با ما

طراحي صفحه تماس با ما

طراحي صفحه تماس با ما بايد به گونه اي باشد که کاربر بتواند در کوتاه ترين زمان و به ساده ترين شکل با شما ارتباط بر قرار کند. در طراحي سايت شرکتي اطلاعاتي از قبيل شماره هاي تماس، ساعت پاسخگويي، آدرس شرکت، سوالات متداول، کروکي و نقشه شرکتو… ميتواند در اين صفحه قرار گيرد. همچنين شرکت ما فرم تماس با ما را به گونه اي طراحي ميکند که مدير سايت بتواند پيام هاي ارسالي را از طريق ايميل، پيامک، پيام تلگرام و… نيز مشاهده کند.

 

لينک هاي شبکه هاي اجتماعيلينک هاي شبکه هاي اجتماعي

فعاليت در شبکه هاي اجتماعي در هر کسب و کاري بسيار تأثيرگذار است. از اين رو سايت شرکتي بايد به گونه اي طراحي شود که ارتباط خوبي با شبکه هاي اجتماعي شما داشته و با آنها هماهنگ باشد. گروه ما بستري فراهم ميکند که شبکه هاي اجتماعي مانند سربازاني در جذب مخاطب و برندينگ آنلاين براي وبسايت شما عمل کنند. يکي از مهمترين سيستم ها قابليت به اشتراک گذاري صحيح مقالات و مطالب سايت در اين درگاه هاست.

 

طراحي گرافيک وبسايتطراحي واکنشگرا يا واکنش گرا (ريسپانسيو)

طراحي جلوه هاي بصري زيبا و مطابق با فضاي کسب و کارتان، علاوه بر ترغيب مخاطب به تعامل بيشتر با سايت، وجهه اي مرتب و چشم نواز از تجارت شما را به تصوير ميکشد که ميتواند در ذهن کاربران ماندگار شود. رنگبندي مناسب در طراحي سايت شرکتي يکي از اصلي ترين فاکتورهاست. بايد هارموني دقيقي بين لوگو، رنگ سازماني و رنگ وبسايت شما بر قرار باشد. اين شرکت با رعايت اصول روانشناسي رنگ ها، طرحي ماندگار از وبسايت و شرکت شما را در ذهن مخاطب ثبت ميکند. نکته ديگري که شايد حتي شرکت هاي باسابقه طراحي وبسايت به آن توجه نکنند، استفاده از فونت مناسب براي سايت شرکتي است. طراحان ما، گزينه انتخاب فونت مناسب و استاندارد را نيز به مشتريان پيشنهاد ميکنند تا بواسطه آن اصالت و زيبايي سايت شرکتي را دو چندان کنند.

 

 

 

برخي از نمونه کارهاي ما